Vilija Sniečkuvienė

Vilija Sniečkuvienė

IBCLC sertifikuota žindymo konsultantė, gydytoja

Esu sertifikuota žindymo ir laktacijos konsultantė (IBCLC), gydytoja gyvenanti Ženevoje. Teikiu privačias konsultacijas ir mokymus nėščiosioms, ką tik pagimdžiusioms moterims ir susidūrusioms su žindymo sunkumais bet kuriuo žindymo laikotarpiu. Esu dviejų vaikų (aštuonmečio ir šešiamečio) mama. Tikrai žinau, kas yra žindymo sunkumai, ko vertas profesionalus patarimas ir kaip smagu, įveikus problemas, tiesiog džiaugtis šiuo palyginus nelabai ilgu, tačiau labai svarbiu mamai ir vaikui gyvenimo etapu.

Daugiau nei 8 metus patariu žindymo klausimais, iš jų 5 metus esu sertifikuota žindymo konsultantė IBCLC (angl. k. – International Board Certified Lactation Consultant), pirmąsyk ši kvalifikacija gauta 2011 m., o 2016 m. atlikta resertifikacija. Šios penkios raidelės reiškia du dalykus: kad išlaikę egzaminą konsultantai visame pasaulyje kalba viena – mokslu pagrįstos žindymo ir laktacijos medicinos – kalba ir, kad jie turi nuolatinės praktikos, patys mokosi ir kelia kvalifikaciją. Per šiuos metus turėjau daugiau nei 2000 valandų konsultacijų, mokymų. Šiuo metu dalyvauju dviejuose moksliniuose tyrimuose susijusiuose su žindymu ir laktacija.

Esu Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos valdybos narė, dalyvavau ir skaičiau pranešimus daugiau nei 10 mokslinių konferencijų skirtų sveikatos priežiūros specialistams. Skaičiau paskaitas besilaukiančioms šeimoms vienoje didžiausių Lietuvos klinikų.

Konsultacija paprastai vyksta jūsų namuose, aplinkoje, kurioje jums yra saugiausia. Konsultacijos trukmė 1 – 2 valandos. Man didžiausia vertybė tai, kad mama viską, ką aš patariu, stengiasi atlikti pati, taip aš žinau, kad man išėjus, mama labiau pasitikės savimi ir kūdikiu,  tą patį pakartos ir būdama viena. Labai džiaugiuosi, kai partneris dalyvauja mokymuose, tai padeda.

Pirmoji iki 20 minučių konsultacija telefonu, per kurią galėsime aptarti jus neraminčią situaciją ir jos sprendimo būdus, nemokama.

Kalbu lietuvių, anglų, prancūzų ir rusų kalbomis.

Tel. +41 78 663 70 78 (Šveicarija), skambinti pirmadieniais – penktadieniais nuo 14 iki 15 val.